e-poe-tegemine

E Poe tegemine

* Disain
* Kategooriad ja tooted
* SEO ehk optimeerimine
* Toote pildid
* Makse- ja tarnemoodulid

Kuidas me E-Poodi teeme?:

  Disain.

  Disainis näeb kategooria asetust ja toodete arvu lehel. Ühel lehel saab olla kuni 24 toodet ja ühes reas 2-6 toodet. Määrame veel ära "Widget ala" ehk ala mis liigub iga lehega kaasa. See asub lehe all. Sinna tulevad tavaliselt: kiirlingid, e-poe andmed ja soovi korral ka sotsiaalmeedia lingid. Paneme paika menüü ja päise disaini.

  Kategooriad ja tooted.

  Kategooriad tuleb üles ehitada nii, et e-pood ei läheks väga keeruliseks. Tooteni peab jõuda kiirelt ja loogiliselt. Tooted peavad olema optimeeritud ja sisaldama kvaliteetseid pilte.

  SEO ehk optimeerimine.

  Tooted optimeerime täielikult. Iga toote nimi, link, märksõna on seadistatud nii, et see tuleks lihtsalt otsingumootorisist välja ja jätaks hea mulje

  Toote pildid.

  Toote pildid on e-poe juures üheks kõige tähtsamaks osaks, kuna need just müüvad Teie toodet. Anname Teile ideid kuidas saada häid pilte.

  Makse- ja tarnemoodulid.

  Makse- ja tarne moodulid on väiksed programmijupid, mis tekitavad pangamakse lingid ja pakitarne rippmenüü kassasse. Need annavad e poele kvaliteeti juurde, kuna pangamakse lingid saab alles siis, kui pank on Teiega lepingu sõlminud. Selleks kontrollitakse üle, kas e pood vastab tingimustele. Makemoodulite ja pangalingi lepingute hind kokku jääb kuskil 250euro juurde.

  Tundus huvitav? Soovid kvaliteetset e poodi?
  Võta ühendust ja räägime lähemalt!